درباره ما

راه آهن نه فقط به جهت حمل و نقل ریلی، بلکه به واسطه‌‌ی مجموعه‌ای از سیستم، امکانات، تاریخ و جاذبه های ابنیه حائز اهمیت ویژه‌ای برای گردشگری است و این امرانگیزه اصلی این گروه و جذب گردشگران داخلی و خارجی بوده است. مسیر راه آهن از شمال تا به جنوب از مناظر بکر و کمتر دیده شده‌ای عبور می‌کند که به خودی خود می‌تواند عامل تحریک کننده‌ای برای طبیعت‌گردان یا گردشگری ماجراجو باشد. خود موضوع راه آهن قابل پیگیری به لحاظ نقش قابل توجه صنعت‌گران و کشورهای خارجی در پروژه ساخت سراسری آن از شمال تا جنوب است که می‌تواند گردشگران با تاریخ مشترک در ساخت راه آهن را جذب کند.

مهندس محمد محسنیان

مهندس محمد محسنیان

مدیرعامل و موسس شرکت پارسیاد

محمد محسنیان دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف و شهید بهشتی، باستان‌شناسی است که ۴ سال روی موضوع تاریخ راه‌آهن ایران کار و حالا تورهایی را به این مقصد برنامه‌ریزی می‌کند.

داستان ما

مجموعه تورهای گردشگری راه‌آهن و ریلی با نام تجاری ریل‌رو (RailRo) حاصل فعالیت دو گروه دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری خانه سفر پارس (SURFIRAN) و شرکت پارسیاد است که وظیفه برنامه‌ریزی و اجرای تورها را با همکاری شرکت رجا ( به عنوان تامین‌کننده وسیله حمل و نقل) و شرکت راه‌آهن ج.ا.ایران بر عهده دارند.

دکتر مهدی اشراقی

دکتر مهدی اشراقی

مدیرعامل شرکت خانه سفر پارس و موسس SURFIRAN

مهدی اشراقی، دانش‌آموخته رشته برنامه‌ریزی و توسعه گردشگری مدیرعامل و موسس شرکت خانه سفر پارس و همچنین SURFIRAN است.

ماموریت ما

به نظر ما راه آهن ایران واجد توجه بسیار به عنوان یک هدف گردشگری است، با این وجود هنوز آنگونه که باید شناخته نشده. ماموریت ما از برگزاری تور گردشگری ریلی، شناساندن جذابیت‌های راه آهن ایران است.

"راه های متفاوتی برای شناخت هر موضوع وجود دارد. ما در اینجا از پنجره‌ای خاص به ایران می‌نگریم: راه‌آهن."

ٔقطار گردشگری

ریل‌رو

ٔقطار گردشگری

گروه راهنمایان قطار گردشگری ریل‌رو

محمد محسنیان

کارشناس گردشگری راه‌آهن

امیر معدندار

کارشناس گردشگری راه‌آهن

فرهاد آریایی

کارشناس گردشگری راه‌آهن

علی حدیدی‌فرد

کارشناس گردشگری راه‌آهن

حامد معدندار

راهنمای گردشگری

سجاد انگورانی

راهنمای گردشگری

پوریا بابایی

راهنمای گردشگری

علی‌اکبر قبادی

راهنمای گردشگری

× چطور می‌تونم کمکتون کنم؟