تجربه ای متفاوت

هدف ما در این تورها علاوه بر بازکشف جاذبه های راه آهن، ایجاد لذتی متفاوت و شیرین از سفرهای داخلی ست. لذت دیدن جاذبه های راه آهن و ایرانمان، سوار بر قطار گردشگری و عبور از پیچ و خم های مسیر ریلی، از جمله لذت بخش ترین لحظات تور ما _ به گفته‌ی مخاطبانمان _ است.

اجرای تورها  ترکیبی از مسیر جاده ای و مسیر ریلی است که بسته به مسیر انتخاب شده و ویژگی های آن، هر کدام سهم متفاوتی خواهند داشت.

تورهای گردشگری راه‌آهن

تورهای گردشگری راه آهن

از آنجایی که نگهداری و معرفی جاذبه های تاریخی فرهنگی ایران همیشه یکی از اهداف اصلی ریل‌رو بوده و هست، فعالیت ما در “بازکشف جذابیت های راه آهن” با هدف شناسایی، معرفی، جذابیت‌های راه آهن در چند زمینه به طور موازی دنبال شد.  یکی از این زمینه‌ها که امکان لمس مستقیم موضوع را برای مخاطبان فراهم می‌کند ،تورهای گردشگری راه آهن است. در این مسیر با حمایت شرکت محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران، همکاری شرکت رجا و همچنین شرکت های برگزار کننده تور ، موفق به برپایی تورهای تخصصی و تفریحی راه‌آهن شده‌ایم. در درجه اول خود موضوع راه آهن موضوع اصلی تورهای گردشگری ریل‌رو به حساب می آید. موضوع راه آهن به واسطه دارا بودن پنج مشخصه اصلی، از دید ما ، دارای جذابیت های بالقوه گردشگری ست: وجه اجتماعی- وجه فنی- وجه فراتر از عملکرد- وجه تاریخی و نهایتا وجه زیبایی.

گردشگری راه‌آهن ایران

قطار و ریل از شمال تا به جنوب از مناظر مختلفی عبور می‌کند: گاه از دل روستاهای گرم و صمیمی و گاه از دل کوه و کوهستان‌های خالی از سکنه سر در می‌آورد.

این تنوع و البته زیبایی فرصت بسیار مناسبی برای عکاسی و عکاسان فراهم می آورد. لازم نیست که عکاس حرفه ای باشی تا نتیجه مطلوبی بگیری، فقط کافی ست دلت با عکس باشد. با سفر با تورهای گردشگری راه آهن، خود را در این فرصت شریک بدانید و عکس‌هایتان را در صفحه اینستاگرام ما، با نام خودتان و تجربه‌ای که داشته اید، به اشتراک بگذارید.